Najważniejsze wydarzenia w Parafii św. Michała Archanioła
 min-baner-images/assisi-2284941_1280.jpg

Odwiedziny kolędowe

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2017/2018

 

27.12.2017. Środa godz. 15:00

1.Stawowa 3 i 3a 

2.Wyzwolenia 25a, 25b, 25c, 25d

3.Wyzwolenia 23a, 23b, 23c, 23d

4.Wyzwolenia 12a od m.1 – 32 oraz 12b od m. 1-15

 

28.12.2017. Czwartek. godz. 15:00

1.Wyzwolenia 10b od m. 1- 33 oraz  12b od m. 16 -31

2.Wyzwolenia  8c od m. 1- 16  oraz   10a od m. 1-32

3.Wyzwolenia  8b od m. 1- 32  oraz    8c  od m. 17- 32

 

29.12.2017. Piątek, godz. 15:00

1.Wyzwolenia 6b od m. 1 – 15  oraz 8a  od m. 1 - 32

2.Wyzwolenia 6a od m.  1 – 32  oraz 6b  od m. 16 - 32

3.Wyzwolenia 19 c od m. 1 – 32  oraz 21a, 21b

 

30.12.2017. Sobota,  godz. 14:30

1.Wyzwolenia  19a od m. 16 – 32 oraz 19b od m. 1- 32

2.Wyzwolenia  11c od m. 1 – 30  oraz 19a od m 1- 15

3.Wyzwolenia  11a od m. 16 – 30  oraz  11b od m. 1 - 30

 

2.01.2018. Wtorek, godz. 15:00

1.Wyzwolenia  9c  od m. 1 -30  oraz  11a  od m. 1 - 15

2.Wyzwolenia  9a  od m. 16 – 30  oraz 9b od m. 1 - 30

3.Wyzwolenia 7g, 7h,  oraz 9a  od m. 1 - 15

4.Wyzwolenia 7d, 7e, 7f

 

3.01.2018. Środa,  godz. 15:00

1.Wyzwolenia  7a, 7b, 7c

2.Wyzwolenia 5a, 5b, 5c, 5d

3.Wyzwolenia 3a, 3b, 3c, 3d, 3e

4.Wyzwolenia 1a, 1b, 1c, 1d  oraz 3f

 

4. 01.2018. Czwartek. godz. 15:00

1.Budryka  12e  oraz 14

2.Budryka  12a, 12b, 12c, 12d

3.Budryka 10, 10a, 10b, 10c, 10d

4.Budryka  9a, 9b, 9c, 9d

 

5.01.2018. Piątek, godz. 15:00

1.Budryka  8 od m. 1 – 34  oraz 9e

2.Budryka  8 od m. 35 - 88

3.Budryka  6  od m. 67  -  134

 

6.01.2018. Sobota, godz. 14:30

1.Budryka  6  od m. 1  -  66

2.Budryka  3  i  3a

3.Budryka  1, 1a, 2

4.Żeromskiego  od 2  - 28

 

7.01.2018  Niedziela  godz. 14:30

1.Ks. Brandysa od 15 – 25  oraz Wojciecha od początku

2.Zaciszna, Północna, Tarnogórska  i  Ks. Brandysa od 1 - 13

3.Pokoju i Barlickiego od nr 2  - 26

 

8.01.2018  Poniedziałek godz. 15:00

1.Londyńska 3f, 3g  oraz Harcerska od 3 - 14

2.Londyńska 3, 3a, 3b, 3c, 3d,3e

3.Wiedeńska  i Gajdzika

4.Bytomska 1, 2, 3, 5, 8, 9

 

09.01.2018  Wtorek godz. 15:00

1.Bytomska 4 oraz 6, 6a, 6b

2.Bytomska 7, 7a, 7b

3.Bytomska 10, 13, 14, 15, 16,17

4.Bytomska 20, 20a, 20b

 

10.01.2018  Środa  godz. 15:00

1.Bytomska 21, 21a, 21b

2.Bytomska 18, 18a, 23, 24

3.Bytomska 25, 26, 27, 28, 30

4.Bytomska 29, 29a, 29b  oraz 30a, 30b

 

11.01.2018  Czwartek   godz. 15:00

1.Bytomska 31, 32, 32a  oraz 34 - 38

2.Bytomska  33 i 40

3.Przyjaźni  8, 10, 10a, 10b

4.Przyjaźni 8a, Kościelna 42  oraz  Sienna i Paryska

 

12.01.2018  Piątek godz. 15:00

1. Przyjaźni 10c, oraz 18, 18a

2. Przyjaźni 18b oraz  22, 22a, 22b

3. Przyjaźni  22c, 22d  oraz 24, 24a, 24b

 

13.01.2018  Sobota,  godz.14:30

1.Przyjaźni 26, 26a, 26b

2. Przyjaźni  od 1 – 43

3. Przyjaźni 34, 34a  oraz 45 – 67

 

14.01.2018  Niedziela  - godz. 14:30

1. Przyjaźni 28  oraz 36, 36a, 36b

2. Przyjaźni 40, 40a, 40b, 40c

 

15.01.2018  Poniedziałek  godz. 15:00

1. Przyjaźni 42, 42a, 42b  oraz  44

2. Przyjaźni 46, 46a, 46b, 46c

3. Przyjaźni 38  oraz 48, 48a, 48b

 

16.01.2018   Wtorek  godz. 15:00

1. Przyjaźni 50, 50a, 52, 52a

2. Sikorskiego 2c, 4a,4b, 4c

3. Sikorskiego 4d, 4e, 4f, 4g

4. Sikorskiego  5, 7, 9, 11

 

17. 01.2018   Środa   godz. 15:00

1. Sikorskiego 15  i  17

2. Sikorskiego 13  i  19

3. Sikorskiego 2a, 2b   oraz  Andersa 5

4. Sikorskiego 1a, 1b, 1c  oraz Andersa 12

 

18. 01.2018   Czwartek   godz. 15:00

1. Andersa  1 i 3

2. Andersa 2, 2a, 2b, 2c  oraz  4c, 4d

3. Andersa 4a, 4b  oraz 6a, 6b, 6c, 6d

4. Andersa 8a, 8b, 8c, 8d   oraz 10c

 

19. 01. 2018   Piątek   godz. 15:00

1. Andersa 10, 10a, 10b

2. Andersa 12a, 12b, 12c

3. M. Dąbrowskiej 8, 8a, 8b, 8c

 

20. 01.2018  Sobota   godz. 14:30

1. M. Dąbrowskiej  12a, 12b, 12c, 12d

2. M. Dąbrowskiej 1, 1a, 1b   oraz Kołodzieja 6a, 6b

3. Kołodzieja 1, 7  oraz M. Dąbrowskiej  3 i 1c

 

21. 01.2018   Niedziela  godz. 14:30

1.Kołodzieja 2 , 2a  oraz Limanowskiego od 1 - 23

2.Kołodzieja 2b  oraz   4, 4a, 4b

3.M. Dąbrowskiej 6, 6a, 6b  oraz  Fojkisa 8, 8a

 

22. 01.2018   Poniedziałek godz. 15:00

1. Fojkisa  4, 4a  oraz 6, 6a

2. Fojkisa 3a, 3b, 3c  oraz 5a, 5b, 5c

3. Fojkisa  1a, 1b  oraz  2

 

23.01.2018   Wtorek  godz. 15:00      

1. E. Plater 3, 3a, 3b, 3c  oraz 5, 5a

2. E. Plater 1, 1a, 1b, 1c  oraz  7, 7a

3. E. Plater 9, 9a, 9b  oraz  21a, 21b, 21d

 

24.01.2018  Środa godz. 15:00

1.Kochanowskiego  od nr 1  - 10  oraz  E. Plater  od 2 - 19

2.Kochanowskiego od 11 -  23

 

25.01. 2018  Czwartek godz. 15:00

1. Obrońców  Warszawy 9 – 10  oraz  Traugutta od 1 - 11

2. Obrońców Warszawy  7  oraz 8, 8a

3. Obrońców  Warszawy 5, 6, 6a

 

26. 01.2018   Piątek godz. 15:00

1. Obrońców  Warszawy 3  oraz 4, 4a

2. Obrońców  Warszawy 1  oraz  2, 2a

3  Oświęcimska 2  oraz  od  nr 7 - 21

 

Data dodania: 26.12.17


Wstecz...

Kancelaria:

Godziny urzędowania:

Poniedziałek od 8:30 do 12:00
Wtorek od 8:30 do 12:00
Środa od 8:30 do 12:00
dodatkowo od 16:00 do 18:00
Czwartek od 8:30 do 12:00
Piątek od 8:30 do 12:00
dodatkowo od 16:00 do 18:00

Biblioteka

Godziny urzędowania:

Piątek od 17:00 do 19:00
ostatnia Niedziela miesiąca
od 9:00 do 13:00
ZAPRASZAMY

Msze Święte

Dni powszednie: 7:00, 8:00, 18:00
W okresie ferii i wakacji: 7:30, 18:00
Niedziela i święta: 7:00, 8:30, 18:00
10:00 (msza młodzieżowa),
11:30 (msza dla dzieci),
15:45 (I, III chrzty/II, IV roczki)


Dane teleadresowe

  • Telefon:
    (+48 32) 228 11 90
  • Email:
    michalkowice@op.pl
  • Rzymsko-Katolicka Parafia św. Michała Archanioła
    ul. Kościelna 1
    41-103 Siemianowice Śląskie

Odwiedzin: 250818  Dzisiaj: 143

zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu.