Msze Święte o błogosławieństwo dla Rodzin

W okresie Bożego Narodzenia nie odbędą się odwiedziny duszpasterskie w tradycyjnej formie. Będziemy natomiast celebrować Eucharystię w intencji parafian z poszczególnych ulic, z uwzględnieniem stosownych przepisów.

 

Plan Mszy Świętych o błogosławieństwo dla Rodzin:

Poniedziałek 4.01.2021 o godz. 19:00

Przyjaźni 8,10,10a,10b,

Przyjaźni 8a, Kościelna 42 oraz Paryska i Sienna

Przyjaźni 10c oraz 18,18a

Przyjaźni 18b, oraz 22,22a,22b

Przyjaźni 22c,22d oraz 24,24a,24b

Przyjaźni 26,26a,26b

Przyjaźni 1-43

 

Wtorek 5.01.2021 o godz. 19:00

Przyjaźni 34,34a oraz 45-67

Przyjaźni 36,36a,36b oraz 28

Przyjaźni 40,40a,40b, 40c

Przyjaźni42,42a, 42b oraz 44

Przyjaźni 46,46a, 46b, 46c

Przyjaźni 38 oraz 48,48a,48b

Przyjaźni 50, 50a oraz 52,52a

 

Czwartek 7.01.2021 o godz.19:00

Łukasińskiego 53-68 po obu stronach

Łukasińskiego nieparzyste od 1-51

Łukasińskiego parzyste od 2-52

 

Piątek 8.01.2021 o godz. 19:00

Kościelna od 9 do 17,17a,17b, 17c

Kościelna 21-35

Kościelna 37-67

Kościelna 6-12 oraz Krakowska 1-2

Kościelna 14-28

 

Sobota 9.01.2021 o godz. 19:00

Kościelna 34,34a,34b,34c

Kościelna 36,36a,36b

Kościelna 36c,36d,36e, 36f

Kościelna 3-5 oraz Maciejkowicka 2-7

 

Poniedziałek 11.01.2021 o godz. 19:00

Pocztowa 8 i 10

Pocztowa 9 i 11

Pocztowa 1-7,2,2a,3a,4

Pocztowa 4a,4b,6,6a, oraz 14a

 

Wtorek 12.01.2021 o godz. 19:00

Pocztowa 12 i 13

Pocztowa 14b,14c,14d

Pocztowa 15a,15b,15c

Budryka 1.1a,2

Budryka 3,3a

Budryka 6 od. m. 1-66

Budryka 6 od m. 67-134

 

 

Środa 13.01.2021 o godz. 19:00

Budryka 8 od m. 35-88

Budryka 8 od m. 1-34 oraz 9e

Budryka 9a,9b,9c,9d

Budryka 10,10a,10b,10c,10d

Budryka 12a,12b,12c,12d

Budryka 12e i 14

 

Czwartek 14.01.2021 o godz.19:00

Bytomska 1,2,3,5,8,9,

Bytomska 4 oraz 6, 6a,6b

Bytomska 7, 7a,7b

Bytomska 10,13,14,15,16,17

Bytomska 20,20a,20b

Bytomska 21,21a,21b

 

Piątek 15.01.2021 o godz. 19:00

Bytomska 18,18a, 23,24

Bytomska 25,26,27,28,30

Bytomska 29,29a,29b, oraz 30a,30b

Bytomska 31,32,oraz 34-38

Bytomska 33 i 40

 

Sobota 16.01.2021 o godz. 19:00

Żeromskiego 2 do 28

Wojciecha od początku oraz ks.Brandysa od 15-25

Północna, Tarnogórska, Zaciszna, ks.Brandysa od 1-13

Barlickiego 2 do 26 oraz Pokoju

Londyńska 3f,3g,4 oraz Harcerska 3-14 oraz 36 (warsztat)

Londyńska 3,3a,3b,3c,3d,3e

 

Poniedziałek 18.01.2021 o godz. 19:00

Wyzwolenia 1a,1b,1c,1d oraz 3 f

Wyzwolenia 3a,3b,3c,3d,3e

Wyzwolenia 5a,5b,5c,5d

Wyzwolenia 7a,7b,7c

Wyzwolenia 7d,7e,7f

Wyzwolenia 7g oraz 7h oraz 9a m. od 1-15

Wyzwolenia 9a m.16-30 oraz 9b od m. 1-30

Wyzwolenia 9c od m. 1-30 oraz 11a od m. 1-15

Wyzwolenia 11a od m. 16-30 oraz 11b od m. 1-30

Wyzwolenia 11c od m. 1-30 oraz 19a od m. 1-15

 

Wtorek 19.01.2021 o godz. 19:00

Wyzwolenia 19a od m. 16-30 oraz 19 b od m. 1-30

Wyzwolenia 19c od m. 1-32 oraz 21a,21b

Wyzwolenia 6a od m. 1-32 oraz 6b od m.16-32

Wyzwolenia 6b od m. 1-15 oraz 8a od 1-32

Wyzwolenia 8c od m. 17-32 oraz 8b od m. 1-32

Wyzwolenia 8c od m. 1-16 oraz 10 a od m. 1-32

Wyzwolenia 10b od m. 1-33 oraz 12b od m. 16-31

Wyzwolenia 12a od m. 1-32 oraz 12b od m 1-15

Wyzwolenia 23a,23b,23c,23d

Wyzwolenia 25a,25b,25c,25d

Środa 20.01.2021 o godz. 19:00

Stawowa 3,3a

Stawowa 5 i 7

Stawowa 11, 11a

Stawowa 12c oraz 13a,13b

Stawowa 12a,12b oraz Dreyzy  od początku

Stawowa 15a,15b,15c

Stawowa 17a,17b oraz 19a

 

Czwartek 21.01.2021 o godz. 19:00

Stawowa 19b oraz 21a,21b

Stawowa 23a,23b,23c

Stawowa 25a,25b,25c,25d oraz 27a

Stawowa 27b,27c,27d,27e,27f

Stawowa 4a,4b,4c,

Stawowa 6 oraz 10a,10b

Stawowa 14a,14b,14c oraz 18a,18b,18c

Stawowa 18d, 18e,18f,18g,18h i 24

 

Piątek 22.01.2021 o godz. 19:00

Oświęcimska 2 oraz 7-21

Andersa 12 oraz Sikorskiego 1a,1b,1c

Sikorskiego 2c,4a,4b,4c

Sikorskiego 4d,4e,4f,4g

Sikorskiego 5,7,9,11

Sikorskiego 15, 17

Sikorskiego 13, 19

Andersa 5 oraz Sikorskiego 2a,2b

 

Sobota 23.01.2021 o godz. 19:00

Andersa 1 do 3

Andersa 2,2a,2b,2c oraz 4c,4d

Andersa 4a,4b oraz 6a,6b,6c,6d

Andersa 8a,8b,8c,8d oraz 10 c

Andersa 10,10a,10b

Andersa 12a,12b,12c

 

Poniedziałek 25.01.2021 o godz. 19:00

M.Dąbrowskiej 8,8a,8b,8c

M.Dąbrowskiej 12a,12b,12c,12d

Kołodzieja  6a,6b oraz M.Dąbrowskiej 1a,1b,

M.Dąbrowskiej 1c i 3 oraz Kołodzieja 1,7

Limanowskiego 1-23 oraz Kołodzieja 2,2a

Kołodzieja 2b oraz 4,4a, 4b

 

Wtorek 26.01.2021 o godz. 19:00

E.Plater 3,3a,3b,3c oraz 5,5a

E.Plater 1,1a,1b,1c, oraz 7,7a

E.Plater 9,9a,9b oraz 21a,21b,21c,21d

E.Plater 2-19 Kochanowskiego 1-10

Kochanowskiego 11-23

 

 

 

Środa 27.01.2021 o godz. 19:00

Fojkisa 8,8a oraz M. Dąbrowskiej 6,6a,6b

Fojkisa  4,4a,6,6a

Fojkisa 3a,3b,3c oraz 5a,5b,5c

Fojkisa 1,1a,1b,2

Obr.Warszawy 7, 8 i 8a

Obr.Warszawy 5, 6, 6a

Obr.Warszawy 3,4,4a

Obr.Warszawy 1,2,2a

Traugutta 1-11 Obr. Warszawy 9,10

 

Czwartek 28.01.2021 o godz. 19:00

Boh. Września 1 od m. 1-32

Boh. Września 2 od m. 1-32

Boh. Września 3 od m. 1-32 oraz 5 od m. 16-32

Boh. Września 4 od m. 1-32 oraz 5 od m. 1-15

Boh. Września 6 od m. 1-32 oraz 7 od m. 16-32

Boh. Września 7 od m. 1-15 oraz 8 od m. 1-32

 

Piątek 29.01.2021 o godz. 19:00

  1. Orzeszkowej 24,26,28,30,32,34

Osiedle „Nowe Michałkowice”

Madrycka, Wiedeńska, Wileńska, Gajdzika,

 

Sobota 30.01.2021 o godz. 19:00

 

w int. pozostałych Rodzin

 

Comments are closed.

Obrazy są chronione przed kopiowaniem !
K A N C E L A R I A
GODZINY URZĘDOWANIA KANCELARII PARAFIALNEJ:
Poniedziałek od 8:30 do 12:00
Wtorek od 8:30 do 12:00
Środa od 8:30 do 12:00, dodatkowo od 16:00 do 18:00
Czwartek od 8:30 do 12:00
Piątek od 8:30 do 12:00, dodatkowo od 16:00 do 18:00

ADRES POCZTOWY:
Rzymsko-Katolicka Parafia św. Michała Archanioła
ul. Kościelna 1
41-103 Siemianowice Śląskie
Tel.: (+48 32) 228 11 90
FAX: (+48 32) 228 11 90
Zostań redaktorem naszej strony parafialnej!

Wszystkich potrafiących pisać ciekawe teksty oraz robić ładne zdjęcia (nawet smartfonem), prosimy o zgłoszenie się do pomocy przy redagowaniu strony www.michalkowice.ihs.pl.
Prosimy poniżej podać swoje Imię i Nazwisko oraz adres e-mail i numer telefonu.