V Niedziela Zwykła

 

„Wy jesteście solą ziemi… Wy jesteście światłem świata”. Słowa z dzisiejszej ewangelii to coś więcej niż wymagające wezwanie. Jezus chce pogłębić w nas ufność, że autentyczne życie wiary jest zaczynem przemieniającym nasz świat. Prośmy w tej Eucharystii o dar wewnętrznej przemiany, aby wszystkie nasze decyzje, zamiary i czyny przybliżały innych do królestwa Bożego.

            Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji: utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.

*****

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę Świętą w piątek o godz. 18:00
  3. W najbliższą sobotę, wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes, obchodzone jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 7.30 będzie sprawowana Msza św. w intencji chorych z naszej parafii. Z tej też okazji odwiedziny chorych w sobotę. Prosimy o zgłoszenia telefonicznie do czwartku.
  4. Rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć w tym roku kolędy zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę 12.02.2023r. o godz. 8.30.
  5. Polecamy „Gościa Niedzielnego”. W najnowszym numerze szczególnie polecamy artykuł o różnych formach życia konsekrowanego.
  6. Spotkania grup parafialnych według wewnętrznych ustaleń.

*****

Najpiękniejsze słowo, które można powiedzieć Panu Bogu, brzmi „TAK”

Guy de. Fontyalland